משלוחים בכל רחבי הארץ

תיקון מתקני ספורט

אם הגעתם לכאן ישנה ככל הנראה תקלה באחד ממכשירי הכושר שלכם, ואתם זקוקים לשירות תיקון מתקני ספורט. כבר עכשיו נאמר לכם שהגעתם למקום הנכון. כאן תקבלו הסבר מפורט על כל מה שכדאי ולא כדאי לעשות על מנת להחזיר את מתקן הספורט לפעילות תקינה במהרה.האם המכשיר מחובר לחשמל?

תופתעו לגלות כי הרבה מאוד קריאות שירות מסתכמות בחיבור מחדש של מתקן הכושר לחשמל או בהרמה של פקק שקפץ בלוח החשמל. רגע לפני שאתם ממהרים להזמין טכנאי כדאי לוודא שהמכשיר אכן מחובר לחשמל וכל הפקקים בארון החשמל נמצאים למעלה.

האם המכשיר עדיין תחת אחריות היצרן?

אם הקפדתם לרכוש את מתקני הכושר שלכם מספק אמין ואחראי קבלתם בוודאי תעודת אחריות והנחיות לפעולה במקרה של תקלה. חברת צ'מפיון פיטנס מתחייבת ל-3 שנות אחריות בעבור ציוד כושר ומכשירי אירובי. זה הזמן לשלוף את תעודת האחריות של המכשיר התקול, לבדוק האם הוא עדיין נמצא תחת אחריות היצרן, ומה בדיוק מכסה תעודת האחריות.


הזמנת טכנאי תיקון מתקני ספורט

תיקון נכון של מתקני ספורט יתבצע תוך פנייה אל טכנאי המתמחה בתחום ומכיר היטב את המתקנים והמכשירים. טכנאי שמכיר היטב את התקלות הנפוצות יודע איך לאבחן במהרה את התקלה ולטפל בה בצורה הטובה ביותר. תיקון מתקני ספורט הוא מקצוע לכל דבר. טכנאי כללי שמתמחה בתיקון מחשבים או תיקון מכונות כביסה לא יוכל לבצע תיקון שמבטיח לכם שהשימוש במכשיר בטיחותי לחלוטין.מה לא כדאי לעשות?

לצערנו, קיימים לא מעט מקרים בהם טיפול לא נכון במתקני כושר גרם לנזקים חמורים למתקן ולפציעות של מתאמנים. פציעות במהלך אימוני כושר מתרחשות עקב שימוש במתקני ספורט לא תקינים. לכם יש את היכולת להקפיד לטפל במתקני הספורט כראוי ולתת שירות הולם למתאמנים שלכם. עשו זאת תוך הקפדה על טיפול ראוי במתקני הכושר.בכל מקרה, נמליץ שלא לנסות לתקן בעצמכם את מתקן הכושר. גם אם התברכתם בכישורים טכניים גבוהים לא כדאי לעשות כל פעולה ללא הדרכה והנחייה של טכנאי.  כמו כן, אין סיבה למהר לרכוש מתקן חדש לפני הגעה של טכנאי מקצועי למקום. 

logo בניית אתרים