משלוחים בכל רחבי הארץ

תיקון מכשירי כושר במסגרת האחריות

מכשירי כושר הם מכשירים חזקים, עמידים ופשוטים לשימוש. תשמחו לגלות שאת רוב מכשירי הכושר אפשר לתקן במחירים שווים לכל כיס ולעתים אף במסגרת האחריות של היצרן. אם יש לכם מכשיר כושר שדורש תיקון צרו קשר עם צוות השירות של צ'מפיון פיטנס ותקבלו שירות מקצועי, מהיר, יעיל ואדיב. עשו לכם כלל לטפל במכשירי הכושר שלכם רק עם טכנאי מקצועיים ואמינים.איך מתקנים מכשיר כושר?

אם הקפדתם לרכוש ציוד איכותי קבלתם בוודאי תעודת אחריות וחוברת הנחיות של היצרן. הלקוחות של חברת צ'מפיון פיטנס מקבלים ליווי טכני מקצועי לכל אורך הדרך. אם רכשתם את המכשיר דרך צ'מפיון פיטנס צרו קשר עם מחלקת השירות ותקבלו מענה טכני כולל שירות תיקון מכשירי כושר עד הבית.תיקון מכשירי כושר דורש הבנה במערכות ההפעלה של המכשירים, מבנה המכשיר והיכרות עם תקלות נפוצות. טכנאי תיקונים כללי לא יוכל לתת מענה מלא לתקלות ומומלץ יהיה שלא להסתפק בשירות של טכנאי רגיל. למעשה, כאשר ניתן להזמין שירות לתיקון מכשירי כושר בהגעה מהירה עד הבית, אין כל סיבה להסתפק בשירות של טכנאי כללי שעלול לגרום נזק למכשיר.איפה כדאי לרכוש מכשירי כושר?

בכל קנייה של מכשיר כושר חדש לחדר הכושר, לעסק או לבית, כדאי להקפיד לבחון את איכות המכשיר. על מנת לסייע לכם לבחון נכון איכויות של מכשירי כושר, הרכבנו כאן רשימת של בדיקות מומלצות.


השלב הראשון בדרך אל מכשיר כושר איכותי מתחיל באיתור של חברות מובילות בענף עם העדפה לחברות ישראליות. ההמלצה שלנו היא על חברה ישראלית המשווקת מותגים איכותיים של מכשירי כושר. כך תוכלו ליהנות גם משירות מהיר בשפה העברית וגם ממכשירי כושר איכותיים מתוצרת של מותגים בינלאומיים מובילים.השלב הבא יהיה בחינת ההתמחות של החברה, המוניטין שלה, רשימת הלקוחות, המלצות והשירות. כדאי להעדיף חברות שעובדות עם ארגונים גדולים בתחום הספורט. בשלב זה נבדוק גם האם החברה מקפידה על עבודה על פי תו תקן הקמת מתקני ספורט. חברה שמכירה את תקני הבטיחות ומקפידה עליהם היא חברה רצינית ואחראית שכדאי לכם לבחור בה.

logo בניית אתרים